Naukowcy modelują ścieżki dojścia do zeroemisyjnej gospodarki w Polsce
Wypracowanie ścieżek technologicznego, społecznego i inwestycyjnego dojścia do zerowych emisji netto gazów cieplarnianych w Polsce w 2050 roku – to główny cel projektu badawczego Net-Zero Poland. Mają to być konkretne propozycje – dla całego kraju oraz poszczególnych regionów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7399710802606240237)
