O technologiach neutralnych emisyjnie podczas NetZero Energy & H2Poland w Poznaniu
W środę 9 kwietnia, podczas NetZero Energy & H2Poland w Poznaniu odbyła się konferencja poświęcona technologiom neutralnym emisyjnie, innowacjom współpracy, komercjalizacji oraz drodze do zrównoważonej przyszłości i bezpieczeństwa energetycznego organizowana przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska. Zaproszeni goście dyskutowali na temat potrzeb i wyzwań związanych z dekarbonizacją i innowacyjnością gospodarek państw członkowskich UE. Była to również doskonała okazja do zaprezentowania dokonań uczestników spotkania we wspomnianych dziedzinach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16650373862606241513)

