Kiedy ruszy nowy warszawski system biletowy?
Przedstawiciele Zarządu Transportu Miejskiego we wtorek podpisali z Mennicą Polską umowę na wykonanie nowego warszawskiego systemu biletowego. Zostanie on uruchomiony we wrześniu 2027 roku, a pełną funkcjonalność uzyska w marcu 2029 roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21039680562606241706)

