Pożar w Przylepie. Prezydent Zielonej Góry publikuje wyniki badań wody i ścieków
W nawiązaniu do pożaru magazynu z niebezpiecznymi odpadami w Przylepie (osiedle administracyjne w Zielonej Górze), wychodząc naprzeciw obawom sporej grupy mieszkańców, Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki, za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych FB, opublikował wyniki badań ścieków z kanalizacji deszczowej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2262230152606250231)
