Gdańsk. Niebezpieczne substancje w ciężarówce i na posesji; wspólna akcja policji i inspektorów WIOŚ
Policjanci z Gdańska i inspektorzy WIOŚ odkryli nielegalne składowisko odpadów na terenie gdańskiej dzielnicy Sobieszewo. W trakcie działań zapobiegli również rozładowaniu 18 ton niebezpiecznych substancji, które były na naczepie ciężarówki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6150246812606242102)

