Wielkopolskie. Trzech podejrzanych w śledztwie dot. nielegalnego składowania odpadów
Zarzuty nieodpowiedniego postępowania z odpadami usłyszały trzy osoby zatrzymane przez policję w związku z prowadzonym przez prokuraturę w Nowym Tomyślu (Wielkopolskie) śledztwem dotyczącym nielegalnego transportu i składowania niebezpiecznych odpadów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3946938942606250232)
