Wiosenne nasadzenia w Białymstoku jeszcze przed świętami wielkanocnymi
Wiosenna zieleń po zimie budzi się do życia, a więc przyszła pora na upiększanie miasta. W Białymstoku właśnie rozpoczęło się sadzenie kwiatów na skwerach, rondach, w parkach. Na niektórych ulicach staną wypełnione kwiatami donice. Wszystko ma być gotowe do Świąt Wielkanocnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5600195852606240618)
