6,8 mln euro z funduszy europejskich na Nordycko-Bałtycki Korytarz Wodorowy
Nordycko-Bałtycki Korytarz Wodorowy, strategiczny dla przyszłości infrastruktury energetycznej UE projekt, otrzymał 6,8 mln euro z funduszy europejskich – podał w środowym komunikacie polski operator systemu przesyłu gazu, Gaz- System. Pieniądze posłużą opracowaniu studium wykonalności projektu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15036832492606250303)

