Warszawa. Na Białołęce posadzono 3 tys. drzew
Zakończyła się coroczna akcja sadzenia drzew w ramach „Partnerstwa dla klimatu”. W tym roku wydarzenie zorganizowano na Białołęce. Tamtejszy las wzbogacił się o 3 tysiące sadzonek - poinformował w poniedziałek stołeczny ratusz.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8990108412606232002)
