Sieć gazowa będzie wykorzystana do przesyłu wodoru
Gaz-System rozważa użycie do transportu czystego wodoru w przyszłości zarówno nowych, jak i istniejących gazociągów. Nowe łączyłyby potencjalne miejsca produkcji i konsumpcji, zaś istniejące, były by używane pod warunkiem, że nie będą potrzebne do przesyłu gazu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18208423712606242320)

