Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: nowy operator

Łącznie artykułów: 1.

Gmina Piątnica z nowym operatorem sieci wod.-kan.

Gmina Piątnica z nowym operatorem sieci wod.-kan.

06.12.2024
0

W środę (4 grudnia br.), wójt gminy Piątnica (woj. podlaskie, pow. łomżyński), Krzysztof Ryszard Kozicki podpisał umowę z Leonem Aleksiejukiem, prezesem Wodociągów Podlaskich Sp. z o.o. W rezultacie tego porozumienia, operator przejmie zadania związane z zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków na obszarze gminy.

css.php
Copyright © 2026