Warszawa. Zakończyła się manifestacja w obronie klimatu
Po godz. 19.30 w środę w Al. Ujazdowskich w Warszawie zakończyła się zorganizowana przez Greenpeace Polska i Ogólnopolski Strajk Kobiet manifestacja w obronie klimatu pod hasłem: "Spacer dla Przyszłości". Demonstranci chcieli przejść do pl. Na Rozdrożu, ale przemarsz zablokowała policja.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19794056642606250216)
