Policja rozbiła grupę, która porzuciła 1200 ton niebezpiecznych odpadów
Około 1200 ton niebezpiecznych odpadów porzucili członkowie tzw. mafii śmieciowej rozbitej przez śląskich policjantów; zarzuty w tej sprawie usłyszało sześć osób. Jak ustalili śledczy, trzech mężczyzn biorących udział w tym procederze wywodzi się ze środowiska pseudokibiców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6053383252606252126)
