Rękawiczki jednorazowe i nawilżane chusteczki trafiają do toalet
Nawilżone chusteczki i jednorazowe rękawiczki – w czasie epidemii koronawirusa stosowane znacznie częściej niż zwykle – stają się zmorą dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Mieszkańcy nagminnie wyrzucają je do toalet.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11689029952606250559)
