Sterta opon i innych odpadów porzucona w lesie. Leśnicy nagrali film i proszą o pomoc
Zużyte opony z ciężarówek i maszyn rolniczych, wełna mineralna i inne odpady znaleziono w jednym z lasów w województwie lubuskim. Policja poszukuje sprawcy. Leśnicy zwracają się o pomoc w rozwiązaniu sprawy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21371911442606251846)

