Gmina łata finansową dziurę w gospodarce odpadami, więc wywozem zajmą się wodociągi
Od 1 stycznia 2022 r. odbiorem odpadów w Bytowie zajmie się spóła wodociągowa. To efekt analizy kosztów przeprowadzonej przez miejskich urzędników. Dwa lata temu ci sami nie chcieli słyszeć o takim rozwiązaniu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7266368902606251022)
