Podlaskie. Z Litwy do Polski trafiło 12 ton nielegalnych odpadów
Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn zamieszanych w nielegalny proceder przewożenia odpadów z terenu Litwy na terytorium Polski. Do ujawnienia 12 ton opadów doszło w Budzisku, tuż za polsko-litewską granicą. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17510845912606260139)

