Nielegalne odpady wróciły do Rosji. Interwencja GIOŚ
21 ton odpadów w postaci olejów roślinnych wysłanych z Królewca przez Polskę do Estonii bez wymaganych dokumentów i zezwoleń, wróciło do Rosji. To kolejny w ostatnim czasie zwrot nielegalnych odpadów do krajów wysyłki, zrealizowany dzięki sprawnej akcji służb i działaniom Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10545180812606242017)
