Mieszkańcy Bielska-Białej apelują o budowę kanalizacji
Grupa mieszkańców miasta Bielsko-Biała (woj. śląskie), wystosowała apel do samorządu miejskiego w sprawie budowy kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Bestwińskiej (dzielnica Komorowice "Sosna"). Na petycję tę odpowiedział przedstawiciel przedsiębiorstwa wod-kan. Aqua S.A., który powołał się na względy ekonomiczne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12076760902606241707)

