Opolskie. Referendum o odwołanie władz w Nysie i Głubczycach
Do opolskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego złożono wymaganą prawem liczbę głosów pod wnioskiem o ogłoszenie referendum w sprawie odwołania burmistrza i rady miejskiej w Nysie. Zgłoszenie w sprawie organizacji referendum w sprawie odwołania burmistrza i rady otrzymały także władze gminy Głubczyce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8602060832606250034)

