NFOŚiGW podpisał kolejne 7 umów w ramach programu "Woda do spożycia". Łączna wartość dofinansowania to166,5 mln zł
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) w ramach programu Woda do spożycia podpisał kolejne siedem umów na dofinansowanie inwestycji spółek wodno-kanalizacyjnych. Zrównoważona gospodarka wodna w Działdowie, Zielonej Górze, Lubaniu, Zgorzelcu, Jeleniej Górze, Świnoujściu i Nowej Soli będzie współfinasowana z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2654773252606231556)
