Noblistka Olga Tokarczuk wesprze ochronę środowiska
Wspieraniem kultury w Polsce i za granicą, ale też działaniami proekologicznymi, antydyskryminacyjnymi i promocją społeczeństwa obywatelskiego zajmie się Fundacja Olgi Tokarczuk. Noblistka wspólnie z prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem oraz dyrektorem Wrocławskiego Domu Literatury Irkiem Grinem ogłosili szczegóły dotyczące działalności powstającej fundacji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21206091612606251307)

