Poznań: Wzrost ilości wirusa SARS-CoV-2 w miejskich ściekach. Omikron dominującym wariantem
Badania występowania wirusa SARS-CoV-2 w ściekach wykazały, że w Poznaniu dominuje obecnie wariant Omikron, a poziom ilości patogenów w nieczystościach jest ponad dwukrotnie wyższy, niż w listopadzie ub. roku – poinformował poznański magistrat.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16869922606242330)


