Gdynia. Podpisano list intencyjny ws. dekarbonizacji systemu ciepłowniczego
PGE Energia Ciepła podpisała z gdyńskim samorządem i OPEC w Gdyni list intencyjny w sprawie dekarbonizacji miejskiego systemu ciepłowniczego. Chodzi m.in. o ograniczenie emisji CO2 i pyłów oraz zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego miasta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10781562202606241342)
