Minister klimatu: Sejm będzie pracował nad ustawą dot. wszystkich użytkowników ciepła
Sejm w piątek będzie pracował nad ustawą, która obejmie wszystkich użytkowników ciepła, którzy potencjalnie mogą być dotknięci podwyżkami z powodu wzrostu cen surowca, przede wszystkim gazu i węgla - powiedziała minister klimatu i środowiska Anna Moskwa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21083419992606240219)
