Radom. Od 1 lipca za brak segregacji odpadów dwa razy wyższa opłata
Mieszkańcy Radomia, którzy od środy nie będą segregować śmieci, muszą się liczyć z dwukrotnie wyższą opłatą – zapowiedział wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik. Do tej pory radomianie mogli wybierać, czy zbierają odpady selektywnie, czy też nie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4995273222606250559)
