Maksymalna stawka za odpady od zużycia wody będzie mogła wynieść 120 zł
Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaproponowało nowe sposoby ustalania wysokości opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów w zależności od zużycia wody. Rozwiązanie to ustali maksymalną wysokość stawki opłaty.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2444208222606250302)
