Wodociągi pod Warszawą opomiarują klientów z własnymi ujęciami wody
Do końca sierpnia 2021 r. w podwarszawskich Ząbkach powstanie zintegrowany system monitoringu infrastruktury wodociągowej miasta. Ma on uporządkować m.in. kwestię nadmiernego poboru wody podziemnej i strat wody w sieci. Opomiarowanych zostanie 2250 ujęć indywidualnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2967432702606280304)
