Awaria wodociągu w Zielonej Górze. Duża część miasta bez wody
W czwartek, 2 października 2025 roku, w Zielonej Górze doszło do poważnej awarii magistrali wodociągowej. Wodociągi Zielona Góra (ZWiK) poinformowały mieszkańców o konieczności czasowego wstrzymania dostaw wody w kilku dzielnicach i na osiedlach. Awaria ma potrwać przez całą noc i zakończyć się w piątek rano.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7060169302606231322)
