Woda z warszawskich basenów do czyszczenia stołecznych ulic
Trwa ekologiczna akcja warszawskiego Zarządu Oczyszczania Miasta w miejskich basenach. Woda z pływalni używana jest do sprzątania stołecznych ulic. W corocznej akcji biorą udział nie tylko kryte baseny. We wrześniu bieżącego roku woda będzie też pobierana otwartych ośrodków sportu na terenie Warszawy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5477391542606242127)
