Do 2 tys. zł dla mieszkańców na przydomowe zbiorniki na deszczówkę
Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą ponownie skorzystać z miejskiego programu „Ostrów łapie deszcz”. W tegorocznej edycji dofinansowanie do przydomowych zbiorników na deszczówkę wynosi nawet 2 tys. zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16115059002606240635)

