24 osoby na ławie oskarżonych. Oszustwa na 49 mln zł. W tle budowa zakładu przetwarzającego odpady
Przed Sądem Okręgowym w Kielcach w czwartek 19 października rozpoczął się proces dotyczący wyłudzenia unijnych dotacji i nienależnego podatku VAT. W sprawie oskarżone są 24 osoby, w tym były senator Eryk S. Według aktu oskarżenia grupa dokonała oszustw na łączną kwotę około 49 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19306679442606242357)
