Szkolne miejsca do odpoczynku stworzone w ramach projektu "Otwarta Szkoła"
Dzięki wspólnej pracy Przedsiębiorczych Dzieciaków i Młodzieży w ramach projektu "Otwarta Szkoła", podopieczni dwóch placówek – III LO i Szkoły Filialnej dla Dzieci z Autyzmem, w tym z Zespołem Aspergera – otrzymali szkolne miejsca do odpoczynku i spotkań z rówieśnikami. Prace remontowe i aranżacyjne trwały w wakacje. W pierwszych miesiącach roku szkolnego można już korzystać z nowo otwartych przestrzeni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12113242612606242228)
