Zator z nowym ujęciem wody. Przyłączenie we wrześniu br.
Zakończyła się budowa nowego ujęcia wody z rzeki Skawy w Zatorze (woj. małopolskie, pow. oświęcimski). Inwestycja przeszła odbiory, ale miasto czeka jeszcze na pozwolenie na użytkowanie. Woda z nowego ujęcia trafi do sieci najprawdopodobniej we wrześniu br.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16501834842606231416)
