Miasta katalizatorami zielonej transformacji
Pod tym tytułem, w ramach Dnia Nordyckiego, w kwietniu odbyła się konferencja zorganizowana przez ambasady Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji. Uczestnicy namawiali, by na ekologii i urbanistyce… oszczędzać. To znaczy planować i mądrze wydawać pieniądze już dzisiaj, by jutro nie trzeba było wydawać astronomicznych kwot na nadrabianie grzechów zaniechania.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5539842482606242218)
