Innowacyjne podejście do recyklingu odpadów elektronicznych
W obliczu rosnących problemów związanych z zarządzaniem odpadami elektronicznymi (ZSEE), konieczność opracowania bardziej efektywnych i ekologicznych metod przetwarzania staje się coraz bardziej paląca. Jednym z obiecujących rozwiązań, które zdobywa coraz większe zainteresowanie, jest zgazowanie parą wodną. Ta nowatorska technologia obiecuje zrewolucjonizować przemysł recyklingu elektroniki, oferując efektywną alternatywę dla tradycyjnych metod spalania.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9520541662606232113)


