Modernizacja stacji uzdatniania wody w Mielcu zakończona
W Mielcu, w województwie podkarpackim, zakończyły się prace modernizacyjne na stacji uzdatniania wody. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy mogą cieszyć się wodą o znacznie wyższej jakości, bezpieczną do codziennego spożycia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21070839372606231415)

