Kierowcy w Warszawie oburzeni podwyżką cen za parkowanie
O poniedziałku kierowcy zostawiający auta w płatnej strefie parkowania płacą za postój prawie 16 proc. więcej niż jeszcze w piątek. Według zmotoryzowanych nowe stawki są zdecydowanie za wysokie. Miejski radny PiS Filip Frąckowiaka mówi natomiast, że podwyżką władze Warszawy chcą zniechęcić do wjeżdżania do miasta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16628518682606241307)
