Pawlak: ważne jest podjęcie działań obniżających ceny energii; czas przejść na "zieloną stronę mocy"
Bardzo istotne jest podjęcie działań trwale i znacznie obniżających ceny energii, poprzez inicjatywy legislacyjne, odblokowujące możliwości rozwoju energii odnawialnej - podkreślił szef Rady Naczelnej PSL Waldemar Pawlak. "Czas przejść na zieloną stronę mocy, wtedy będzie tanio i czysto" - dodał.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11845504602606262118)
