PEC Gniezno świętuje 50-lecie. To efektywny system ciepłowniczy
Taki tytuł oznacza, że ciepłownia przynajmniej w 50% produkuje ciepło z OZE. W przypadku PEC Gniezno jest to biomasa, a dokładnie pellet drzewny. W ten weekend firma świętowała 50-lecie działalności, a w obchodach uczestniczyła minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19860186882606262347)
