Rzeszów. Pożar budynku na terenie elektrociepłowni opanowany
Sześć zastępów straży pożarnych gasiło pożar nieużytkowanego budynku, do którego doszło w poniedziałek na terenie elektrociepłowni w Rzeszowie. Pożar jest już opanowany, nikomu nic się nie stało – zapewnił rzecznik podkarpackich strażaków bryg. Marcin Betleja.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2631593052606242136)
