NFOŚiGW. Ponad 41 mln zł z programu FEnIKS na inwestycje wodno-ściekowe w kolejnych trzech miastach
Aleksandrów Łódzki, Działdowo i Rawicz (woj. łódzkie, warmińsko-mazurskie i wielkopolskie) otrzymają z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansowanie z Funduszy Europejskich na inwestycje w gospodarkę wodno-ściekową. Umowy z beneficjentami zostały podpisane w tym tygodniu w siedzibie NFOŚiGW.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10927408172606251140)
