Prezes polkowickiego PGM-u obala "fake newsy" dotyczące laboratorium działającego w ramach ZWiK
– Laboratorium PGM w Polkowicach nadal funkcjonuje w strukturach Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, funkcjonować będzie i nikt z załogi nie stracił pracy – mówi Jacek Kaszuba, prezes polkowickiego PGM-u, zadając tym samym kłam fałszywym informacjom, które za sprawą niektórych opozycyjnych radnych trafiły pod obrady ostatniej sesji rady miejskiej w Polkowicach, a następnie pojawiły się w mediach. – Woda w polkowickiej sieci też ma się dobrze. I to się nie zmieni. Nadal będziemy ją na bieżąco monitorować – obala kolejnego fake newsa szef PGM-u.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14389997112606250750)
