NATO partnerem rzeszowskiej konferencji „Bezpieczeństwo Energetyczne - filary i perspektywa rozwoju”
Organizowana w tym roku po raz szósty Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo Energetyczne - filary i perspektywa rozwoju” zyskała kolejnego partnera. To Pion Dyplomacji Publicznej Kwatery Głównej NATO (Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1996188782606242245)
