16 mln zł wsparcia na modernizację uszkodzonej przez powódź oczyszczalni w Jeleniej Górze
Magdalena Roguska, minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów poinformowała o przekazaniu 16 mln zł rządowego wsparcia na modernizację uszkodzonej podczas niedawnej powodzi oczyszczalni ścieków w Jeleniej Górze.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16770065482606242136)
