Nowe zielone torowiska w Toruniu
Trwają nasadzenia zieleni wzdłuż nowej linii tramwajowej prowadzącej na północ Torunia. Nowa linia przebiegać będzie z centrum miasta, Szosą Chełmińską, ul. Długą, Legionów, Polną, Ugory i Watzenrodego aż do nowej pętli, która powstaje przy ul. Heweliusza. W pasach, wzdłuż torów, jezdni, chodników i dróg rowerowych sadzone są krzewy i byliny, a tam gdzie to możliwe, także drzewa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1220725172606240635)
