W Łodzi powstał kolejny woonerf
Na ul. Zacisze w Łodzi powstał kolejny woonerf. Trwają ostatnie prace brukarskie i wykonywane są nasadzenia. Odbiory rozpoczną się po weekendzie majowym i wówczas już w pełni będzie można korzystać z nowego podwórca miejskiego. To pierwsza tego typu inwestycja poza ścisłym centrum miasta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11547893132606241817)
