Łódź zapowiada podwyżkę opłat za odbiór odpadów i inwestycję we własne centrum recyklingu
Łódź chce zbudować centrum recyklingu, które ma obniżyć koszty gospodarki odpadami. Zanim jednak centrum powstanie, łodzianie muszą się przygotować na wyższe rachunki. Projekt uchwały podnoszącej opłaty za śmieci trafi na najbliższą sesję rady miejskiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=72320652606230253)
