Modernizacja stacji uzdatniania wody w gminie Gołymin Ośrodek
Dobiega końca remont stacji uzdatniania wody (SUW), w Gminie Gołymin-Ośrodek (woj. mazowieckie, pow. ciechanowski). Do nowego systemu wodociągowego podłączonych zostało 26 miejscowości. Nowy SUW wyposażono w lampę UV do dezynfekcji wody.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14841471312606231828)
