UOKiK nałożył 3 mln zł kar na dwie firmy zajmujące się OZE
Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył łącznie 3 mln zł kar finansowych na dwie spółki sprzedające i instalujące m.in. panele fotowoltaiczne; firmy miały stosować niedozwolone klauzule w umowach z klientami - poinformował w środę urząd antymonopolowy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17120295812606241708)

